Domů > Partneři

Google Partner

Google Partner

Jako certifikovaní Google partneři máme pokročilou znalost reklamního ekosystému Google Ads s prokazatelným výkonem při rozpočtech v řádu až milionů korun měsíčně. K dispozici máme nejen přednostní přístup k novinkám a pokročilejším nástrojům v propagaci, ale také přímé spojení s podporou, se kterou jsme schopni rychleji řešit eventuální problémy.

Shoptet

Shoptet

V Shoptetu jsme doma. Díky tomuto krabicovému řešení pomáháme klientům automatizovat interní procesy (fakturace, zákaznický servis, objednávkový management atd.) a šetříme tak čas i peníze. Technická vybavenost Shoptetu a jednoduché uživatelské prostředí navíc umožňuje vyhodnocovat návratnost napříč vaším sortimentem i reklamními kanály a zachycovat tak včas anomálie (např. špatně zadané produktové údaje), kvůli kterým jinak vznikají zbytečné ztráty nebo nevýkonná propagace.

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

APEK je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Jako členové tohoto sdružení máme k dispozici aktuální data o nákupním chování domácích spotřebitelů a jsme v kontaktu s odborníky na byznysová témata jako expanze do zahraničí, péče o zákazníky, optimalizace objednávkového procesu nebo byznysová analytika. Návrhy strategií a jednotlivá rozhodnutí v oblasti online marketingu tedy neděláme v izolovaně v kontextu jednotlivých reklamních kanálů, ale celkově na základně širších dat a trendů na trhu. 

Heureka Partner

Heureka Partner

Naši certifikovaní specialisté průběžně aktualizují produktová data tak, abychom u našich klientů efektivně obsazovali první pozice na Heurece a dalších zbožových srovnávačích. Běžně implementujeme i další služby jako Heureka Marketplace (dříve Heureka košík) nebo Ověřeno zákazníky. Z dat Heureky navíc pravidelně vyhodnocujeme údaje a o popularitě produktů napříč trhem a dáváme podklady pro efektivnější cenotvorbu a lepší konkurenceschopnost našich klientů.

Mergado

Mergado

Díky Mergadu zbavujeme naše klienty nutnosti zaměstnávat programátora úpravami a optimalizací XML feedu pro efektivnější propagaci u jednotlivých reklamních nástrojů. S Mergadem spolupracujeme již řadu let využíváme jej i k optimalizaci produktových dat na e-shopu nebo napojení dodavatelských feedů dle individuálních potřeb klientů.

PPC Bee

PPC Bee

Efektivní nástroj pro automatizaci tvorby reklamních kampaní v Google Ads, Facebooku a Skliku, který šetří čas i peníze. Využití najde zejména u větších projektů, kde pokryje i slepá místa propagace.

Chcete pomoci s vaším projektem?
Stačí se nám ozvat.