Audit reklamních účtů

Důkladný audit reklamních účtů v našem podání nezahrnuje pouze posouzení stavu jednotlivých kampaní.

Jde celkovou kontrolu technického pozadí od propracovanosti XML feedů přes nastavení měřících kódů až po vyhodnocení informační struktury webu dle záměrů Vašeho projektu.

Řekneme Vám, co funguje nebo naopak nefunguje v rámci stanovených cílů a proč. Zároveň respektujeme práci ostatních agentur či freelancerů, které se podíleli na správě účtu. Neshazujeme jejich práci a nehledáme účelově chyby.

Právě naopak – data z předchozích marketingových aktivit využíváme jako odrazový můstek pro maximalizaci potenciálu jednotlivých reklamních nástrojů a stanovení priorit pro nadcházející období.

Výsledky a data prezentujeme v reálném čase a v přehledných dashboardech, které máte kdykoliv k dispozici. Jsme transparentní a když si budeme myslet, že děláte špatné rozhodnutí, řekneme Vám to.

Pro zpracování auditu potřebujeme minimálně přístup do Google Analytics, ideálně však do všech relevantních reklamních účtů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat níže.

Související služby

Napište nám

Na Vaši poptávku odpovíme do 24 hodin.

Marek Vogl

CEO / jednatel
marek.vogl@roimark.cz
+420 702 050 210

Věříme, že poctivá práce se vždy vyplatí

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s vědomím, že nakládáme s prostředky klienta, který očekává co nejvyšší návratnost. Rozhodujeme se na základě dat, zkušeností a nejlepšího svědomí a vědomí.