Tvorba e-shopů

Máte pocit, že Vaše e-shopové řešení či platforma již nestačí Vašim potřebám? Máte řešení na míru a chcete ušetřit na nákladech nebo si nemůžete dovolit platit a čekat na rozšíření o další funkce? Nebo teprve vybíráte to správné řešení pro Váš projekt?

Jako certifikovaná agentura u ověřených e-shopových řešení Shoptet  a Upgates  máme zkušenosti se všemi fázemi tvorby e-shopů, ať už zbrusu nových či převodu stávajících projektů na novou platformu se zachováním velké části původního vzhledu a funkcí.

Díky praktickým výhodám těchto ‚krabicových‘ řešení jsme schopni rychle a velmi levně zajistit:

  • napojení dat produktů z dodavatelských XML feedů s následným převodem do požadovaných formátů u reklamních nástrojů  a zvýšit tak jejich efektivitu
  • propojení skladového hospodářství s účetním systémem a automatizovat fakturaci
  • nasazení měřících kódů bez nutnosti programátora
  • rozšířené možnosti webové analytiky pro pokročilejší marketing (např. segmentace návštěvníků dle jejich hodnoty a ušití reklamy na míru)
  • flexibilnější možností práce s návštěvníkem na webu (např. zacyklení, up-selling, cross-selling, pop-upy, chatboty, notifikace atd.)
  • future-proof řešení s velmi dobrou adaptovatelností na budoucí trendy a změny

Přechodem na tato e-shopová řešení na Vám ušetříme značné množství času, práce i peněz a můžete se tak věnovat plně rozvoji Vašeho projektu.

V případě zájmu nás neváhejte nás kontaktovat

Související služby

Napište nám

Na Vaši poptávku odpovíme do 24 hodin.

Marek Vogl

CEO / jednatel
marek.vogl@roimark.cz
+420 702 050 210

Věříme, že poctivá práce se vždy vyplatí

Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s vědomím, že nakládáme s prostředky klienta, který očekává co nejvyšší návratnost. Rozhodujeme se na základě dat, zkušeností a nejlepšího svědomí a vědomí.